Serwis i naprawa ekspresów do kawy od teraz w naszej ofercie.

Serwis i naprawa ekspresów do kawy - Radmax - Słupsk, Koszalin, Bytów, Miastko, Lębork, Kościerzyna, Chojnice, Człuchów, Szczecinek, Szczecin, Reda, Rumia, Gdynia, Gdańsk, Sopot, WejherowoMiło nam poinformować, że w związku z ciągłym rozwojem naszej firmy postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o usługę serwis i naprawa ekspresów do kawy.

Nasi wykwalifikowani technicy posiadają niezbędną wiedzę, aby poradzić sobie z każdym problemem lub usterką, która może wystąpić w Państwa urządzeniu. Nasza oferta serwisowa z całą pewnością zapewni niezawodną pracę urządzenia oraz zminimalizuje czas przestojów w przypadku awarii.

Serwis i naprawa ekspresów do kawy dotyczy urządzeń wszystkich producentów od bieżących napraw i konserwacji po umowy konserwacyjne.

Serwis i naprawa ekspresów do kawy na umowy konserwacyjne

Umowa konserwacyjna podpisana z naszą firmą zapewni Państwu szereg kompleksowych czynności przyczyniających się do zlikwidowania usterki lub poprawy funkcjonowania urządzenia. W ramach umowy konserwacyjnej oferujemy:

  • czyszczenie obwodu kawy,
  • czyszczeniu bloku grzewczego,
  • czyszczeniu i konserwacji zaparzacza,
  • odwapnianie i czyszczenie systemu mleka.

Regularny serwis i konserwacja ekspresów do kawy wyeliminuje konieczność interwencji serwisowych, a wraz z nimi kosztów naprawy. Regularny serwis urządzeń obejmuje odkamienianie i czyszczenie urządzenia, systematyczne przeglądy mające na celu przedłużenie żywotności ekspresów, infolinię oraz odbiór zepsutego urządzenia od Państwa.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.